Kauppa

PETIKKO pipo punainen, Made in Finland

PETIKKO pipo punainen, Made in Finland

Hurmaava, paksu ja lämmin PETIKKO-pipo on valmistettu Suomessa. Kaksinkertainen pipo on ribbineulosta, joka venyy ja joustaa. Rento pipo sopii niin metsälenkille kuin kaupunkikävelylle. Herkullinen värivalikoima tekee vaikeuden valita! Tuotteella on Avainlippu-tunnus, kotimainen tuote on aina ilo antaa eteenpäin!

Vain hellävarainen käsinpesu sallittu, max. 40 CValkaisu kielletty. Rumpukuivaus kielletty. Silitys kielletty. Kemiallinen pesu kielletty. Tasokuivaus.

Materiaali: 50% merinovilla / 50% akryyli
Minimitilaus: 5 kpl / väri

Tuotenumero FIN13004-08 , ,

Kirjaudu ostaaksesi

Voit tilata tuotteita brodeerattuna tai merkkaamattomana.

Tuotamme kotimaisia pipoja ympäri vuoden.

Mikäli varastosaldo mietityttää, otathan meihin yhteyttä!

365 varastossa

Huomioithan, että tilatessasi alle ilmoitetun minimitilausmäärän, veloitamme pientoimituslisän 5€ / tilaus merkkaamattomista tuotteista. Merkattujen tuotteiden minimitilausmäärä on 25 kappaletta tuote / väri, veloitamme pientoimituslisän 20€ / tilaus merkatuista tuotteista.
Mikäli haluat tuotteen merkattuna, olethan yhteydessä meihin.
Lisäämme tilauksen hintaan postikulun 15€ / tilaus. Huomioithan että yksi lähetys on enintään 150 kappaletta tuotteita. Mikäli tilauksesi on suurempi kuin 150 kappaletta tuotteita, lisäämme toisen postikulun.

Muut värit tästä tuotteesta.

Voisit olla kiinnostunut.